DCA DA YENİ DÖNEM BAŞLADI KAYITLARIMIZ DEVAMOyun, Eğlence, Sanat, Spor, Arkadaşlık ile Eğitim ve Mutluluk Dünyası'na Hoşgeldiniz..

Okullar ne zaman açılacak... Bu pandemi dönemi ne zaman normale dönecek... Tedbirler alınmışmıdır? Sen nasıl görüyorsun? gibi endişe, gerginlik yaşayan bir dönem, en azından normalleşmeye dönüyor yavaş yavaş. Bundan sonrası artık daha büyük anlamda bizlerin, toplumun göstereceği hassasiyet ile çok bağlantılı olarak seyredecek gibi gözüküyor.

Çalışan velilerimiz, metrekareleri belli olan evlerimizde, açık havanın, okulun enerjilerine, hareket alanlarına alışmış olan çocuklarımız... Hepimizin sorumluluğu bu dönem için, alınması gereken tedbirlerin, dikkatin daha da üstünde gayret ile, sporcuları değimi ile, %120 kapasite ile çalışarak en iyi, en güvenli ortamı yaratmak.

DCA da, tamamen “fancoil” sistemine bağlı olan, içeride sürekli maximum oksijenin bulunmasını sağlayan sisteme destek olarak, açık hava sınıfları organize ettik.

Bu dönem için sadece 10 öğrenci ile sınırladığımız sınıflarımıza artı olarak 3 tane de “bahçe sınıfı” ekledik. Birbirinden bağımsız olan bu sınıflar, çocuklarımızın daha çok açık havada zaman geçirmesini sağlıyor.

Okulumuzun hemen girişine eklediğimiz “orange coffee” bu dönem için okulumuzda ağırlayamadığımız velilerimize dışarıda, dinlenme / bekleme konforu sunuyor.

Okul içindeki, hijyen noktalarımız, bilinçli miniklerimizin adeta bir “öz kontrol” merkezi oldu. Onlar yarınlara bilinçli vatandaşlar olarak atıyorlar adımlarını... Yan tarafta, Okul Müdürümüzün, ekibimiz ile paylaştığı hijyen uyarılarını sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyacağız...

GÜN SORUMLULUK, ... “DAHA ÇOK HİJYEN, YAŞAMI DAHA ÇOK SEVEBİLMEK İÇİN” günü...

Bizler Dünya Çocuk Akademisi olarak, bugüne ait olması gerekenlerin bilincindeyiz ve her gün tüm dikkatimiz ile hepiniz ile eleleyiz...

Hijyen Uygulamalarımız Ön Kayıt Başvuru Formu