UK Oyuncak Sanayi Gelecekten Umutluİngiltere'de çocuk oyuncakları ve açık mekan spor aletleri marketi harekete geçti ...

Çocuk ekipmanları, açık hava oyun aletleri üreticileri, endüstri buluşmalarında Rainbow Design,.Fiesta Crafts Trends, Berg Toys, Juratoys'un , Great Gizmos gibi büyük şirketlerin; başlangıçta perakendecilerle olan görüşmelerin ve işlerin kilitlenme haftaları ilerledikçe nasıl adapte olduğuna ilişkin deneyimlerini paylaştılar.

Ve cesaret verici bir şekilde, grup arasında paylaşılacak birçok olumlu mesaj verildi. "Şu anda olup bitenler yerine gelecek hakkında olumlu konuşmalar yapmaya başlıyoruz." mesajı tüm sektör ile paylaşıldı.

"Mayıs ve Haziran ayları, trambolin, spor alnları, gibi açık hava ve aktivite ekipmanlarına olan talepler maximuma çıktı" , "Son birkaç hafta içinde kesinlikle çıldırdı" dedi. "İnanılmaz bir hikaye oldu , geçen ay elimizden gelenin en iyisini yaptık ve bunu bu ay yineleyeceğiz." diyerek çocuk oyuncakları ve ekipmanları sektöründe bugün için büyük bir market hareketi olduğunu keyifle paylaştılar.

"Başlangıç çok zor oldu, ama şimdi işler hakkında oldukça olumlu hissediyoruz", gurup mesajı İngilterede diğer sektörler içinde, yaşamın geri dönüşünün mutluluk ve moral mesajı olarak paylaşıldı. Ne başlıyor ise, nereden başlıyor ise ÖNCE ÇOCUKLAR için demek en gerçeği olsa gerek...