Ebeveyn Görüşleri

Ebeveyn Görüşleri

Yaklaşık 1 yıla yakın oğlum Dünya Çocuk Akademisi Anaokuluna gidiyor. Uzun bir arayış sonrası bu okulu oğlum için uygun buldum. Gerek fiziki şartları gerekse 2,5 yaşındaki oğlumun güler yüzlü öğretmenleri olsun her açıdan dört dörtlük diyebileceğim bir okul gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bu okula gönderebilirsiniz.

ARZU YILMAZ

Deniz Pamir Yılmaz / 2 Yaş Grubu

Çocuklarım için okuldan beklediğimiz ilk şey mutlu eve gelmeleriydi. Sevgi dolu öğretmenleri sayesinde bu gerçek oldu. İnce ve kaba motor gelişimleri için beklentilerimizin üstünde olan her aktivite önce çocukları sonra da bizi mutlu edecek seviyede. Yüzme, su ve kesme aktiviteleri, grup oyunları bizimkilerin en sevdikleri. Çocuklar mutlu biz mutlu. Teşekkürler DCA!

BEGÜM DÜLGER

Beren Dülger ve Defne Dülger / 3 Yaş Grubu

Henüz taze bir veli olarak kısada olsa fikrimizi bildirmek istedik. Okulunuzun yapılanmasını beğenmemizin yanı sıra sizin yaklaşımınız ve yeni normal için beklenen standardın dışına çıkarak aldığınız önlemler evladımızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğimiz güvenini verdi. Her şey için teşekkür ederiz.

DİDEM-GÖKHAN YILMAZ

Zeynep Yağmur Yılmaz / 2 Yaş Grubu

Covid zamanlarında çocukların birbirlerini unutmamaları, bir nebze de olsa okul havasını solumaları, öğretmenleriyle tekrar iletişime geçmeleri böyle hazırlıksız ve zor bir zamanda çok önemli olmuştur. En azından biz kendi kızımızda okula özlem duygusunu gördük ve bu bizi mutlu etti. Öğretmenlerin yükledikleri faaliyetler evde çok faydalı ve oyalayıcı olmuştur. Evlere titizlikle hiç aksatmadan gönderilen faaliyet ve ders kitapçıkları için de teşekkür ederiz. Çocuklarımızı unutmadınız, her zaman kendinizi hissettirdiniz.

BAHAR GÜNTÜRKÜN

Duru Güntürkün / 3 Yaş Grubu

5 yaşından küçük çocuğunuz varsa sizin için Maslak 1453 ün en güzel yanı ne lokasyonu ne balkonu, süper ekipman, tesisi candan personeli ve öğretmenleri ile DCA...

GÖKHAN YOLCU

Uzay Yolcu / 3 Yaş Grubu

Dünya çocuk Akademisi ile tanışalı bir sene oldu. Murat Bey ve Öğretmenimiz Esra hocamıza ilk gün acaba Ela buraya alışabilecek mi diye kaygılarımı dile getirirken bir hafta geçmeden sabah kalkıp okula gitmek istediğini söylediğinde inanamadım. 2 yasta başladığımız okulumuza uzun seneler devam edeceğimize eminim. En sevdiğimiz dersimiz de yoga gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edeceğim, son yıllarda gördüğüm en temiz ve her şey ile mükemmel bir okul kurdukları için DCA ekibine ve basta Esra hocamız olmak üzere tüm hocalarımıza çok teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

CANAN BASILGAN

Ela Basılgan / 2 Yaş Grubu

Öncelikle büyük bir alanda her türlü spor faaliyetlerine imkan sağladığınız için ve butik bir anlayışla samimi, işini seven öğretmenlerle faaliyet gösterdiğiniz için memnuniyetimi dile getirmek isterim.

SİNEM ÖZDEMİR

Mert Özdemir / 3 Yaş Grubu

Maya'nın okula alışma süreci oldukça zorluyduve bu süreçte bizlere her daim destek olan kurum ve öğretmenlerimizden çok memnunum. Her zaman şefkatli ve ilgili davranan öğretmenlerimizi çok seviyoruz.

SENA ERCAN

Maya Ercan / 3 Yaş Grubu